Hakkımızda

Güney Kepenk 2009 yılında kurulmuş olup Kepenk Yayı imalatı ile Otomatik Kepenk Sistemleri üretim ve montajını yapmaktadır.
Ar- Ge ye verdiğimiz önemle bugün İstanbul Haramidere’de ki 1200 m² fabrikamızda ve Bahçelievler’de ki 750 m² depo ve satış ofisimizle hizmetinizdeyiz.

Günlük 5 Ton işleme kapasitesiyle üretim gerçekleştiren firmamız geçmiş dönemlerdeki büyüme başarısını gelecek yıllarda da sürdürebilmeyi hedeflemektedir.

Ürünlerimiz, hammadde kalitesi ve yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile, piyasada haklı bir saygınlık ve bilinilirliğe ulaşmıştır.

Misyonumuz; Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini Dünya standartlarında karşılayarak müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak,
amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirerek ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz; Sektöründe lider, İmalat, Satış ve Satış sonrası hizmetlerde müşteri odaklı yaklaşımla mükemmel hizmeti sunmaktır.

guney-nice-sertifika