OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Otomatik Kapı SistemleriFirmamız, 10 yılı aşkın deneyimi ile otomatik kapı sistemleri ve ekipmanlarının üretimi konusunda sektöründe yüksek kaliteli malzemeler kullanarak uzman kadrosuyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Firmamızın kendi bünyesine patentiyle dâhil ettiği ve uzun yıllarda piyasada saygınlığa sahip Martin Miller markasıyla fotoselli kapı sistemleri konusunda güçlü ve deneyimli kadrosuyla müşterilerimize istenen ölçülerde hizmet sunmaktadır.
Ürüne Git

Kollu Bariyer Sistemleri

Bariyer üzerinde entegre edilen fotoseller ile geçiş algılanıp, geçene kadar kolun aşağı inmemesi sağlanır. Kollu bariyer sistemlerinin çalışma hızı, istek ve ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Kontrol sistemi kart okuyucu, butonlu(manuel), ve uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilir.
Ürüne Git

Kapı Aksesuar ve Ekipmanları

Firmamızın kullandığı ve satışını yaptığı motorlar, yurtiçi ve yurtdışında da rağbet gören motorlar olup ayrıca saygıdeğer bilinirliğe sahip bilinirliğe sahiptir. Firmamızın üretimde kullandığı 5 çeşit motor tipi mevcuttur.
Ürüne Git
guney-kepenk-galeri-11

Yana Kayar Bahçe Kapıları

Estetik ile birlikte güvenlik ve konfor olanağı da sunan yana kayar bahçe kapıları sistemleri, uzaktan kumandalı kartlı geçiş ve butonlu geçiş sistemi ile entegre edilerek kolaylıkla kullanıma sunulur. 500kg’den 2000kg’ye kadar olan kapılarda kullanılmaktadır.
Ürüne Git
guney-kepenk-seksiyonel-kapilar

Seksiyonel Kapı Sistemleri

Daha hızlı yükleme ve yük boşaltma işlemlerinde firmalar açısından zaman tasarrufu sağlayan seksiyonel kapı sistemlerimiz izolasyon konusunda ideal seçim sunar.
Ürüne Git