OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Otomatik Kepenk SistemleriGüney Kepenk Otomatik Kapı ve Kepenk sistemleri firması olarak, uluslararası standartta hizmet ve üretim yaptığımız otomatik kepenk sistemleri konusunda 10 yıldan fazla bilgi, birikim ve deneyimimizle müşterilerimize en yüksek seviyede hizmet sunmaktayız.

Alüminyum Kepenk Sistemleri

Estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.
Ürüne Git

Galvaniz Çelik Kepenk Sistemleri

Özel bombeli kalını sayesinde güvenliğin ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir.
Ürüne Git

Monoblok Kutulu Panjur Sistemleri

Monoblok kutulu panjur modelimiz, binanın dış yüzeyi ile aynı şeritte yapılmaktadır. Bu şekilde pencere veya kapılarla uyumlu şekilde bir görünüş sağlamaktadır.
Ürüne Git

Dıştan Dışa Takma Panjur Sistemleri

Dıştan dışa takma panjur modelimiz, motorlu ve manuel olacak şekilde üretimi yapılmaktadır.
Ürüne Git

Otomatik Kepenk Motorları

Firmamızın kullandığı ve satışını yaptığı motorlar, yurtiçi ve yurtdışında da rağbet gören motorlar olup ayrıca saygıdeğer bilinirliğe sahip bilinirliğe sahiptir. Firmamızın üretimde kullandığı 5 çeşit motor tipi mevcuttur.
Ürüne Git

Yedek Parça ve Aksesuarlar

Ürün kalitesi ve servis konusunda maksimum müşteri memnuniyetini kendine rol edinen firmamız, otomatik kepenk sistemleri, panjur sistemleri, otomatik kepenk motorları ve yedek parça aksesuar konusunda, her zaman yeniliklere açık stratejisini kendine amaç edinerek çalışmaktadır.
Ürüne Git
 

Martin Miller Kepenk Yayları

Yüksek karbonlu çelikten üretilen Martin Miller Kepenk Yaylarımız, yurtiçi ve uluslararası pazarda saygı duyulan hatırı sayılır bilinirliğe sahiptir. Talepler doğrultusunda istenilen boyutta ve yüksek standartlı paketleme kalitesiyle ile müşterilerimize sunulmaktadır.
Ürüne Git